TV3 interneta portāls

  • www.tvplay.lv

    TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

    Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

    Lasīt tālāk...

Sākums

Nometot 50 kg šovā XXL uzvar Kārlis Ventaskrasts!

21. novembrī noslēdzās TV3 tievēšanas šovs XXL, kurā pirms trim mēnešiem divpadsmit cilvēki no visas Latvijas satikās, lai mainītos un sāktu piekopt jaunu dzīves veidu. Šie cilvēki apņēmības pilni metās nezināmā virpulī - izklaižu vietā izvēlējās stingru diētu un intensīvas sporta nodarbības. Trīs mēnešu laikā XXL dalībnieki pārbaudīja sevi dažādos uzdevumos (sarežģītu trašu pārvarēšana, mēģinājumi pacelties gaisā u.c.) un panākumi to veikšanā ļāva šovu turpināt vai gluži pretēji – atstāt to. Fināla cīņā spēkiem mērojās stiprākie no stiprākajiem, kuri izgājuši cauri elles grūtībām, nometuši vairākus desmitus kilogramu un mainījuši ikdienas ieradumus. Noslēgumā par XXL galveno balvu cīnījās Ieva Paševska, Antra Alksne un Kārlis Ventaskrasts.

Uzvaras laurus un 5030 latu plūc..?

Uzvarētājs no apdrošināšanas, uzkrājumu un ieguldījumu kompānijas Vital Life saņēma galveno balvu – 100 latu par katru nomesto kilogramu. Un TV3 tievēšanas šovā XXL goda titulu ieguva Kārlis Ventaskrasts, kurš divpadsmit nedēļu laikā sasniedzis patiesi neticamu rezultātu – atbrīvojies no 50,3 kg. Apsveicam Kārli Ventaskrastu un vēlam piekopt veselīgo dzīvesveidu arī turpnāk!

 
Sākums

Divpadsmit cilvēki pieņēmuši izaicinājumu mainīt savu dzīvi un ievērot veselīgu dzīvesveidu. Galvenā balva uzvarētājam - 100 latu par katru nomesto kilogramu.

Prieks kopā būt