TV3 interneta portāls

Skatīt visu programmu
  • www.tvplay.lv

    TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

    Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

    Lasīt tālāk...

SuperBingo

Atraktīvs izložu šovs ar spēlētāju piedalīšanos!

SuperBingo ir nacionālās loteriju kompānijas Latvijas Loto loterija kopš 2002. gada marta. SuperBingo popularitātes pamatā ir TV izloze, kas tiek veidota kā atraktīvs šovs ar spēlētāju piedalīšanos klātienē, un kurā iespējams laimēt visplašāko naudas un mantu laimestu klāstu. Izlozes telekanālā TV3 vērojamas katru svētdienu plkst.10:00. Turpat stundu garo TV izlozi veido producentu grupa VersijaB.

TV izlozes šova vadītāji – Armands Simsons, Krista Pesecka un Ligita Mieze. SuperBingo biļetes var iegādāties vairāk kā 600 on-line loteriju tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī Latvijas Loto interneta veikalā www.latloto.lv. Viens spēles variants maksā 1,20 €.

SuperBingo spēle:

Pamatspēles (spēlē skatītāji pie TV ekrāniem), kur iespējami seši dažādi naudas laimesti, ieskaitot spēles uzkrājumu SuperBingo, kas pārsniedz kā 100 000 eiro, kā arī papildus dāvana - privātmāja Snipe no Husvik papildspēles Džokers spēlētājiem.

Auditorijas spēles TV izlozes studijā. Tajās piedalās 30 spēlētāji – iepriekšējā nedēļā izlozēti loterijas spēlētāji, kuri var laimēt dažādus naudas un mantu laimestus. Pievilcīgākie no tiem šajā šogad ir automašīnas Volvo XC90, Volkswagen PASSAT, Ford Mondeo, Volkswagen TIGUAN, Mazda 6, Toyota Avensis, Nissan Juke, Peugeot 5008, Honda CIVIC, Peugeot 2008, Opel Astra, Volkswagen GOLF 7, Ford Focus, kā arī naudas laimesti līdz pat 25 000 eiro.

 
SuperBingo

SuperBingo ir nacionālās loteriju kompānijas Latvijas Loto loterijas TV šovs, kas vērojams telekanālā TV3..

Prieks kopā būt