TV3 interneta portāls

 • www.tvplay.lv

  TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

  Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  Skaties Viņas melo labāk ātrāk!

  Jaunākās sērijas internetā skaties jau no 16:10! Datorā vai mobilajā telefonā vai planšetē - kā tev ērtāk.

  Lasīt tālāk...

Par TV3

TV3 logoTV3 Latvija ir starptautiskās mediju grupas MTG uzņēmums, kas darbību Latvijā uzsāka 1998.gadā Kaspara Ozoliņa vadībā.

Kaspars Ozoliņš MTG Latvijā strādājis kopš 1998.gada, karjeru sākot kā kanāla TV3 direktors. Līdz šim viņš pildījis MTG vadītāja pienākumus Baltijas valstīs. 2013. gada 31. augustā K. Ozoliņš atstās līdzšinējo amatu, lai rudenī pievienotos „Paprika Latino” komandai kā Baltijas vadītājs. „Paprika Latino”, vadošā producentu grupa Centrālajā Eiropā un Austrumeiropā, attīstās un paplašina darbību Baltijā, pievienojot pašreizējam biznesa portfelim, tā septiņām valstīm, Igauniju, Latviju un Lietuvu. MTG Studios, kas ir daļa no MTG un specializējas satura izveidē un ražošanā, 2012.gada jūnijā ieguva 53% no „Paprika Latino”.

K.Ozoliņš: „Pirms 15 gadiem tika sākts jauns bizness - kanāls TV3. Gribu teikt lielu paldies visiem kolēģiem un sadarbības partneriem, kas piedalījās šajā aizraujošajā ceļojumā! Mēs kopā esam izauguši un izveidojuši vadošo mediju valstī. Tagad pienācis laiks jauniem izaicinājumiem un tiks sākts jauns bizness, strādājot pie satura veidošanas Centrāleiropā un Austrumeiropā.”

K.Ozoliņa vietā, uzņemoties MTG TV un radio vadību Latvijā, no 31.augusta stāsies Baiba Zūzena. Viņa pēdējā gada laikā pildījusi MTG TV kanālu direktores pienākumus, atbildot par kanālu TV3, LNT, TV6, 3+, TV5 un „Kanāls 2” satura stratēģisko un taktisko pozicionējumu un zīmolu attīstību. Pirms LNT grupas kanālu pievienošanās MTG, B.Zūzena bija SIA „TV3 Latvia” ģenerāldirektore. B.Zūzena MTG komandai Latvijā pievienojās 2004.gadā, gadu gaitā veidojot veiksmīgu karjeru uzņēmuma ietvaros, pieredzi guvusi kā mārketinga nodaļas direktore un programmas nodaļas direktore.

TV3 pārraida dažādus Latvijā veidotus informatīvos raidījumus (Bez Tabu, TV3 Ziņas, Nekā Personīga) un izklaides šovus (Koru kari, Dejo ar Zvaigzni, Dziedi ar Zvaigzni, Vai Tu esi gudrāks par 5klasnieku?, SuperBingo), lieliskus seriālus un labākas Holivudas un Krievijas filmas, kas vēl tikai nesen redzētas kinoteātros.

Modern Times Group jeb MTG ir starptautisks izklaides raidorganizācijas koncerns, kura galvenā darbības joma ir televīzija. MTG ir lielākais bezmaksas un maksas televīzijas raidītājs Skandināvijā (TV3, Viasat, TV1000, DTV, Bet24 u.c.), Baltijā (TV3, 3+, TV6, Tango, Viasat u.c.) un Krievijas lielākā neatkarīgā televīzijas tīkla akcionārs. MTG raida bezmaksas televīzijas kanālus desmit Eiropas valstīs un maksas kanālus 21 Eiropas valstī. Viasat kanālus šajās valstīs ik dienas skatās vairāk kā 80 miljoni cilvēku. Viasat satelīttelevīzijas piedāvājumā ietilpst digitālās daudzkanālu televīzijas paketes, kurās iekļauti 50 pašu veidotie un pirktie izklaides kanāli. MTG vada arī lielāko komerciālo radio tīklu Ziemeļeiropā (Star FM, Rix FM, Power hit radio u.c.).

Prieks kopā būt!


Mums sagādā prieku jūs izklaidēt. Esam gandarīti, ka izvēlaties skatīties TV3, lai atpūstos un vismaz kādu brīdi aizmirstu ikdienas pienākumus. Varat nešaubīties, ka mēs ar prieku piedāvājam jums iespēju atpūsties un arī vienlaikus rūpīgi ievērojam mūsu kā raidsabiedrības atbildību. Tā kā mūsu darbs ir piedāvāt jums izklaidējošas programmas, mēs mīlam savu darbu. Lai arī paši gūstam prieku, mēs ļoti labi apzināmies, ka mediju ietekme uz sabiedrību liek mums pret darbu izturēties atbildīgi.

***

Par mūsu atbildīgo attieksmi pret darbu pirmkārt un visredzamāk liecina visu likuma prasību un noteikumu ievērošana. Tas attiecas uz visu — gan programmu saturu un sponsorēšanu, gan reklāmas laiku. Mūsu programmu direktors gādā, ka tiek ievēroti visi attiecīgie tiesību akti.

Lai nodrošinātu izklaides iespējas pilnīgi visiem, TV3 ir jābūt pieejamai televīzijai. Visas TV3 programmas tiek pārraidītas ar subtitriem, lai skatītāju loks būtu pēc iespējas plašāks.

Tā kā savā būtībā esam raidsabiedrība un mūsu stiprākā puse ir komunikācija, mēs izmantojam savu kanālu noteiktu uzskatu un kustību atbalstīšanai. Ziedojam raidlaiku dažādiem labdarības projektiem un akcijām, kuras palīdz celt izpratni sabiedrībā jautājumos, kas mums šķiet svarīgi. Lūk, daži piemēri – labdarības akcija „Dāvā sapni”, apbalvošanas ceremonija „Latvijas Lepnums”, atbalsta sniegšana akcijai par tīrāku vidi „Lielā Talka” un daudzi citi.

Mūsdienu atbildība

TV3 ir daļa no lielākas starptautiskas izklaidējošas raidsabiedrības grupas „Modern Times Group” (MTG). „Mūsdienu atbildība” ir MTG vadmotīvs ilgtspējīga uzņēmuma vadīšanai. Mūsu „Mūsdienu atbildībai” ir četras sastāvdaļas: uzņēmuma atbildība, pārraides un mārketinga atbildība, koleģiālā atbildība un atbildība sabiedrības priekšā.
Lai iegūtu plašāku informāciju un iepazītos ar „Mūsdienu atbildības” ziņojumu, apmeklējiet mūsu mājas lapu.

 

Prieks kopā būt

Prieks kopā būt

XXX