TV3 interneta portāls

Skatīt visu programmu
  • www.tvplay.lv

    TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

    Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

    Lasīt tālāk...

Dobeles korim saspringtas pēdējās nedēļas
 Dobeles Violetajam Ceriņu korim šova ceturtā un piektā nedēļa bijušas ļoti saspringtas un darba pilnas. Šķiet, ka ar katru nedēļu laiks paskrien arvien nemanāmāk un nedēļas beigas pienāk ļoti ātri. Esam parādījuši to, ka varam būt ļoti dažādi, jo 4. Šova nedēļa izpildījām kārtīgu rokenrolu „Good Golly Miss Molly” kopā ar Ati Ieviņu un kopīgi uz skatuves izbaudījām kārtīgu ballīti. Priecājamies par to,ka mums ir ļoti daudz cilvēku, kuri mums palīdz un šajā dziesmā sakām milzīgu paldies Gunāram Kalniņam, kurš uzdāvināja mums šīs dziesmas kora aranžiju.

Lasīt tālāk...
 
Dobeles koris ciemojas radio SWH
 Savu 3. šova nedēļu Dobeles koris iesāka ar jubilāru sveikšanu, jo mūsu Kasparam bija dzimšanas diena, bet Agitai vārda diena. Protams, bija gan apsveikuma dziesmas, gan bučas un dāvanas, savukārt jubilāri bija parūpējušies par dažādiem gardumiem. Tā bija ļoti patīkama atkāpe, jo jāatzīst, ka daļa no koristiem krievu valodā dziedāja pirmo reizi, tapēc šoreiz bija vairāk jāpiepūlas pie teksta iegaumēšanas.
Lasīt tālāk...
 
Koru Karus 3 pamet Lielvārdes Sarkanais teiksmu koris
 Vakar, 17.martā,  jau trešo reizi tikās dziedātāji šovā Koru Kari 3, lai seši dažādu stihiju kori radītu īstu dziesmu karuseli, izpildot pasaules slavu iemantojušas dziesmas dažādās valodās. Dziedātāji izkustējās paši un iekustināja arī skatītājus. Šajā lustīgajā reizē žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējums izrādījās liktenīgs Lielvārdes Sarkanajam teiksmu korim. Cīņa turpinās un jau šajā svētdienā šova studijā skanēs rokenrols, blūzs vai kantrī. Baudiet muzikālo sacensību Koru Kari 3 tiešraidē 24.martā 20:00 kanālā TV3!
Lasīt tālāk...
 
Dobeles koris tiekas ar faniem
 Dobeles Violetajam ceriņu korim otrā šova nedēļa bija dažādu notikumu pilna – uzreiz nākamajā dienā pēc šova atklāšanas raidījuma devāmies strādāt uz studiju un kā paši smējāmies, tad, pēc šova ballītes bijām mājās agrāk nekā pēc darba studijā. Tā kā izpildījām ļoti enerģisku un jautru dziesmu, tad tā prasīja ļoti daudz darba ieguldīt ne tikai dziedāšanā, bet arī horeogrāfijā, tāpēc ļoti daudz strādājām pie priekšnesuma. Šajā nedēļā mums izdevās noorganizēt arī pirmo tikšanos ar atbalstītājiem, kura notika Dobeles kultūras namā.
Lasīt tālāk...
 
Dobeles Violeto ceriņu kori atbalsta arī domes priekšsēdētājs
 Dobeles Violetais ceriņu koris jau vairākas nedēļas cītīgi gatavojas šovam „Koru kari 3” un ar nepacietību sagaida arī pirmo raidījumu, lai savu darbu nodotu vērtējumā skatītājiem! Domājam, ka mums ir ļoti paveicies ar vienoto komandu. Mūsu kolektīvs ir ļoti pozitīvs, enerģisks, iedvesmojošs un saprotošs, jo tā sastāvā ir vadītāja Ieva Sutugova, kormeistars Ingus Leilands, horeogrāfe Annika Andersone, Maija Baltbārze un 16 lieliski koristi, kuri papildina viens otru.
Lasīt tālāk...
 
Rēzeknes Zaļo pakalnu koris dzied katru vakaru
 Rēzeknes Zaļo pakalnu koris jau no pašiem pirmsākumiem aktīvi rosās, strādā un ir ļoti čakli. Mēģinājumi mums notiek katru vakaru, tajos strādājam no visas sirds, ar pilnu atdevi, citreiz aizsēžamies gandrīz līdz pusnaktij. Esam paguvuši jau sadraudzēties, tādēļ kopā pavadītais laiks tomēr paskrien ļoti ātri. Normunds mums ir stingrs un apzinīgs vadītājs, tomēr nebaidās pajokot un tad visi kopā gardi pasmejamies.
Lasīt tālāk...
 

Prieks kopā būt