TV3 interneta portāls

Skatīt visu programmu
  • www.tvplay.lv

    TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

    Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

    Lasīt tālāk...

Jaunumi

TV3 svētdienu vakaros atgriežas Nekā personīga

Pirmajā septembra nedēļā kanālā TV3 atgriežas pētnieciskais raidījums Nekā personīga. Šajā rudenī raidījuma komanda lielāko uzmanību veltīs un analizēs 12.Saeimas vēlēšanas, Ukrainas – Krievijas krīzi un tās ietekmi uz Latvijas ekonomiku un iekšpolitiku. Taču uzmanības centrā joprojām būs citi sociāli, politiski un ekonomiski notikumi, par kuriem vairāk varēs uzzināt, skatoties Nekā personīga no 7.septembra svētdienu vakaros 19:00 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
Tuvojas TV3 iemīļotā seriāla Viņas melo labāk sezonas noslēgums!

TV3 seriāla Viņas melo labāk 2.sezona tuvojas noslēgumam un notikumi strauji uzņem apgriezienus. Gaidāms nopietns Kristīnes un Kārļa strīds, kas novedīs pie jautājuma – vai Kristīne paliks kopā ar Kārli vai tomēr atgriezīsies pie Arvja? Tāpat neparasts pagrieziens gaidāms Margaritas un Roberta attiecībās, kā rezultātā viņa būs pateicīga Robertam par kaut ko. Sezonas noslēgums gaidāms 28.augustā, taču līdz tam kaislības seriālā Viņas melo labāk turpināsies! Skatieties seriālu Viņas melo labāk darba dienās 20:20 kanālā TV3, kā arī sev ērtā laikā un vietā video portālā TVPlay un TVplay aplikācijā.

Lasīt tālāk...
 
Koncertšovā kritīs noslēpumu plīvurs TV3 rudens sezonas jaunumiem!

Šajā rudenī TV3 parūpējies, lai skatītājiem netrūktu labākās pašmāju izklaides dažādu seriālu, šovu un jaunu raidījumu veidolā. Jau septembrī skatītājus sasniegs divi Latvijā veidoti seriāli, septembrī un oktobrī pie skatītājiem nonāks seši jauni raidījumi. Savukārt svētdienu vakaros ikvienu pārsteigs un iepriecinās vērienīgi pārsteidzošais šovs ar Artūru Skrastiņu vadītāja ampluā. Izbaudiet labāko Latvijā veidoto programmu un īpašo TV3 noslēpumu sezonas atklāšanas koncertšovu 29.augustā 20:20 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 sākas jauns seriāls par dzīvi Zem kupola

Čestermilla bija parasta maza pilsētiņa, kas negaidīti tika noslēgta no pasaules. Te pēkšņi ne no kurienes uzradās caurspīdīgs un nesasitams kupols. Nevienam no pilsētas iedzīvotājiem nebija ne jausmas, no kurienes tas uzradies, un, kāpēc tas uzradies. Taču skaidrs ir viens – kupolā palikušo cilvēku dzīve uzņem citu dzīves ritmu. Skatieties jauno seriālu Zem kupola no 26.augusta otrdienās 22:05 kanālā TV3!

Lasīt tālāk...
 
TV3 sākas Ekstrasensu cīņas 14.sezona

Jau drīzumā kanāla TV3 pasaulē slavenajā šovā Ekstrasensu cīņas jaunākajā sezonā pulcēsies 12 dalībnieki, kuru vidū ir šamaņi, burvji, dziednieki, raganas un ekstrasensi no visas pasaules. Ekstrasensu cīņas 14.sezonā skatītāji varēs ieraudzīt, ko jaunu un interesantu raidījuma veidotāji atraduši, un, kādas zvaigznes uzmirdzēs debesīs. Uzziniet, kāds ir sezonas grūtākais uzdevums, un sekojiet līdzi Ekstrasensu cīņas 14.sezonai no 27.augusta ik trešdienu 21:00 kanāls TV3!

Lasīt tālāk...
 

Prieks kopā būt