TV3 interneta portāls

  • www.tvplay.lv

    TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

    Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

    Lasīt tālāk...

Lielais hokejs ir klāt! Tam varēs sekot MTG kanālos, TVPlay, LMT, OTV un StarFM!

Līdz Pasaules čempionātam hokejā atlikušas vairs nedaudz vairāk nekā divas nedēļas un laiks sagatavoties tā pilnvērtīgai baudīšanai. Šogad Pasaules čempionātam hokejā no Baltkrievijas varēs sekot kanālos TV3, TV6, TV5, Viasat Sport Baltic, lielākajā nacionālajā video interneta portālā Latvijā TVPlay un mobilajā aplikācijā. Savukārt Latvijas izlases spēles papildu būs iespējams redzēt arī OTV un LMT klientu mobilajos telefonos. Par īpašiem stāstiem rūpēsies TV3 raidījums Bez Tabu un Gandrīz ideālās vakariņās nedēļas garumā viesosies ar hokeju saistīti cilvēki. Lielajam hokejam radio Star FM sekos arī Jānis Romanovskis un Lauris Lizbovskis. Sekojiet Pasaules čempionātam hokejā jau no 9.maija televīzijā, internetā, mobilajos telefonos un radio!

Šogad Pasaules čempionāts hokejā norisināsies jau 78.reizi un šogad tas notiks Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Latvijas hokejisti turnīru sāks 10.maijā, kad būs jāmērojas spēkiem ar Somijas valstsvienību. Latvijas hokeja izlase B grupas spēles aizvadīs Minskas arēnā, kurā ir 15 000 skatītāju vietu. Latvijas komandai pretiniekos būs Somija, Vācija, Kazahstāna, ASV, Krievija Baltkrievija un Šveice. Latvijas hokeja komandas sniegumam, čempionāta pusfinālu un fināla spēlēm tiešraidē varēs sekot kanālos TV3, TV5, lielākajā nacionālajā video portālā TVPlay un aplikācijā, arī kanālā OTV un LMT mobilajos telefonos. TVPlay ikviens interneta lietotājs varēs skatīties arī Latvijas spēļu atkārtojumus un spilgtākos momentus no visām čempionāta spēlēm. Viasat sporta kanāls Viasat Sport Baltic Pasaules čempionāta hokejā laikā pārraidīs visas 64 spēles un kanāls TV6 ļaus sekot 26 spēlēm. Savukārt Krievijas valsts vienības cīņas, papildu Latvijas spēlēm, rādīs kanāls TV5. Pasaules čempionātu hokejā komentēs Viasat Sport Baltic komentētāji Oļegs Sorokins, Artis Ābols, Jānis Vuguls, Aivars Zahārovs, Toms Prāmnieks, Armands Simsons un kanālā TV5 spēles komentēs Anatolijs Kreipāns un Vladimirs Ivanovs. Spēļu starplaikos kanālā TV3 būs redzama Viasat Sport Baltic ekspertu studija, kuru vadīs bijušais Latvijas izlases aizsargs O.Sorokins un TV6 raidījuma Overtime TV vadītājs un hokeja žurnālists Armands Puče. Spēļu laikiem un rezultātiem varēs sekot Viasat mājas lapā www.viasat.lv.

Bez Tabu jau sesto gadu ar hokejistiem

Hokeja līdzjutējiem būs iespēja sekot līdzi ne vien spēlēm, bet arī uzzināt daudz interesanta par spēlētāju ikdienu Baltkrievijā TV3 raidījumā Bez Tabu. Šogad uz Minsku pošas žurnāliste Baiba Runce un operators Dzintars Rudzītis, kuri gatavos ekskluzīvas reportāžas raidījumam Bez Tabu. Šis būs jau sestais gads, kad uz čempionātu dodas arī Bez Tabu komanda. No 10.maija ik vakaru 19:30 TV3 skatītāji tiks informēti par aktuālākajiem notikumiem Baltkrievijā. Bez Tabu skatītājiem tiks parādītas Latvijas sportistu veiksmes, trumpji un uzvaras. TV3 žurnāliste B.Runce atklās fanu dzīvi, intervijās ar pašmāju hokeja zvaigznēm un arī ārzemju sportistiem noskaidros visu par aizkulisēm un sadzīvi.

Seko hokejam arī radio Star FM visas dienas garumā

Hokeja kaislības virmos ne vien televīzijā, bet arī radio Star FM, tā klausītājus no 9.maija sagaida hokeja fanošanas sesijas tiešajā ēterā ar ētera personību Jāni Romanovski un sporta žurnālistu Lauri Lizbovski. Star FM klausītājiem Pasaules čempionāta hokejā laikā tiks piedāvātas dažādas izklaides iespējas, piemēram, hokeja kartīšu spēle. Tās ietvaros klausītājam būs jāuzmin hokejisti pēc viņu hobijiem, acu krāsas un mīļākās filmas. Tāpat Star FM klausītājiem būs iespēja piedalīties jautājumu mačā, pierādot, kuri ir labākie fani pasaulē. Īpaši aizraujoša solās būt hokeja Sīko ekspertu spēle Star FM raidījumā Autopilots ar Māri Grigali.


Īpaši video tikai LMT klientiem!

Latvijas hokeja izlases spēļu tiešraides LMT klienti varēs skatīties arī savos telefonos un citās mobilajās ierīcēs LMT tīklā - m.lmt.lv, kā arī LMT lietotnē (aplikācijā). Papildu tam šogad Pasaules čempionāta hokejā laikā LMT klientiem būs iespēja baudīt unikālus MTG veidotus video materiālus. LMT aplikācija un portāls m.lmt.lv būs īstā vieta, kurā uzzināt visu par Latvijas izlases spēlētājiem, noskatīties īpaši veidotus video stāstus par visiem Latvijas komandas hokejistiem, apskatīt jaunas, hokejam veltītas Sīko ekspertu pārraides ar M.Grigali, kā arī skatīties citus unikālus videomateriālus.

Arī Gandrīz ideālas vakariņas hokeja noskaņās

Pasaules čempionāts hokejā šajā gadā iedvesmojis arī raidījuma Gandrīz ideālās vakariņas veidotājus, kas pie viena galda aicinājuši tos, kam hokejs krūtīs. Viesu saistība ar hokeju ir dažāda - vienam tas ir maizes darbs, citam brālis spēlē Nacionālajā hokeja līgā jeb NHL. 5.maija vakarā kā pirmā viesus uzņems Katrīne Sauliete, kura ir piedalījusies dažādos skaistumkonkursos un vairākus gadus ir precējusies ar Latvijas hokeja izlases uzbrucēju Kasparu Saulieti. Otrais vakars hokejistam Jurim Upītim solās būt tik jautrs, ka virtuves darbiem būs nepieciešams palīgs, kurš ir sprogainiem matiem un kā traks pēc hokeja ripas. Vai komandas darbs nesīs augļus, vai tomēr izklaide namatēvam liks nosēsties uz rezervistu soliņa? Trešajā vakarā ciemiņus uzņems Annija Girgensone - viena no šī brīža talantīgākā latviešu hokejista, Zemgus Girgensona, māsa. Vakariņotāju nedēļa noslēgsies ar viesošanos pie Viasat Sport Baltic programmu direktora Toma Circeņa, kurš brīvajā laikā muzicē, sporto un pats sevi sauc par teorētiski ļoti labu pavāru. Vai teorētiski labs pavārs ir arī tāds, kurš iekļaujas termiņos? Un vai viesi pēc trīs kopā pavadītiem vakariem spēs noformulēt, kādi ir T.Circeņa darba pienākumi un kādā grupā viņš spēlē?

Sekojiet Pasaules čempionātam hokejā jau no 9.maija televīzijā, internetā, mobilajos telefonos un radio!

 

Prieks kopā būt