TV3 interneta portāls

  • www.tvplay.lv

    TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

    Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

    Lasīt tālāk...

Jaunumi

TV3 piedāvājums skolēnu brīvlaikam

2011. gada 12.oktobrī. TV3 saviem mazākajiem skatītājiem rudens brīvlaikam sarūpējuši lielisku, izklaidējošu un aizraujošu programmu katrai dienai. Ik dienu rīts iesākams ar burvīgām un aizraujošām filmām, bet nedēļas noslēgumā pārraides visai ģimenei – komēdija Lielās mammas māja 2, animācijas filma Vall-e un šova Mūsu Zelta dziesma otrais pusfināls, kurā noskaidrosies, kuras dziesmas iekļūs lielajā finālā.

Plānojot brīvdienas!

TV3 piedāvājums skolēnu brīvlaikam24.oktobrī 10:10 - Brīnišķīgā meitene (Beautiful girl)
Apalīte Beka ir laimīga, jo viņa precas. Taču līgavainim Adamam Lopesam ir nelielas finanšu grūtības, tāpēc abi nolemj rīkot pieticīgas kāzas. Tomēr Bekijai tā gribas medusmēnesi. Uzzinājusi, ka tiek rīkots skaistumkonkurss, kura galvenā balva ir ceļojums uz Havaju salām, Bekija nolemj tajā piedalīties. Ja citām meitenēm ir standarts 90-60-90, tad Bekija ir īsts bumbulītis. Toties viņai ir tas, kā nav citām,— lieliska balss, patiess šarms un īsta sirsnība. Kādas ir Bekijas izredzes izcīnīt galveno balvu ar slaidumu apsēstajā pasaulē?

TV3 piedāvājums skolēnu brīvlaikam25.oktobrī 10:10 - Matilda (Matilda)
Matilda ir ļoti neparasta meitene, viņa spēj galvā sareizināt lielus skaitļus, ar skatienu pārvietot priekšmetus un darīt vēl citas prātam neaptveramas lietas. Taču Matildas vecāki ir pilnīgi vienaldzīgi un nepriecājas par meitas spējām, pat vairāk – viņus vispār neinteresē, ko dara meita. Vecāki nogādā Matildi internātskolā, kur viņa beidzot var dot brīvu vaļu saviem apbrīnojamajiem talantiem, lai gan ne visi par to ir sajūsmā.


TV3 piedāvājums skolēnu brīvlaikam26.oktobrī 10:10 - Visas skolas noslēpumi (Campus confidental)
Violeta ir šokā, kad ar mammu maina dzīvesvietu un sāk iet jaunā skolā. Tur ne tikai skolēni sadalījušies populārajos un zaudētājos, savi mīluļi ir arī skolotājiem. Skarbā Violeta ir taisnības cīnītāja un vēlas labot notiekošo, izdodot skolas žurnālu, kurā kopā ar jauno draudzeni publicē skolas populāro skolēnu noslēpumus. Drīz vien Violeta atklāj, ka rakstītais vārds ievaino dziļāk par zobenu, un tikai viņa var sadziedēt ievainojumus, ko pati radījusi.


TV3 piedāvājums skolēnu brīvlaikam27.oktobrī 10:10 - Atgriežoties Helovīntaunā (Return to Halloweentown)
Mārnija Paipere kopā ar draugu Dilanu dodas mācīties uz prestižo Helovīntaunas raganu skolu, kas izveidota Kromvela pilī. Tur viņi sastopas ar ļaunajām māsām, un Dilans iemīlas vienā no viņām. Tad skolā tiek izsludināti jauni noteikumi – nekādu burvestību. Mārniju tas absolūti neapmierina, jo viņa šeit ieradusies iemācīties burves arodu. Meitene atrod Kromvelu ģimenes svēto amuletu, kuru saviem mērķiem vēlas izmantot arī ļaunās māsas. Mārnijai kopā ar Dilanu jāspēj atminēt tā noslēpums, kā arī glābt Helovīntaunu no māsām.

TV3 piedāvājums skolēnu brīvlaikam28.oktobrī 10:10 - Robinsoni no Beverlihilzas (Beverly hills family Robinson)
Tas, kurš vēlas aktīvu atpūtu, to arī saņem - televīzijas darbiniece Mārša Robinsone ir nolēmusi palutināt ģimeni, dodoties ceļojumā ar jahtu pa dienvidu jūrām. Taču viņa nezina, kādiem pārbaudījumiem pakļauj savus tuviniekus - pirāti, vētra, kuģa katastrofa un neapdzīvota sala. Lūk, ko viņiem nākas piedzīvot mierīgas atpūtas vietā! Par laimi, lai izbojātu Robinsoniem brīvdienas, ir vajadzīgs kas vairāk par uzbrukumu kuģim, taifūnu un nogrimušu jahtu.


TV3 piedāvājums skolēnu brīvlaikam29.oktobrī 17:50 - Vall-e (Vall-e)
Vall-e saņēma balvu Oskars kā gada labākā animācijas filma. Tā aizved uz 2700.gadu, kad cilvēki pametuši Zemi un atraduši jaunas mājas Visumā. Uz pasaules ir palicis viens robots, vārdā Vall-e (abreviatūra nosaukumam Visuma atkritumu laukā lādētājs – Efektīvais), kas aizvada dienas, veicot vienu un to pašu vienmuļo darbu, kam viņš ir konstruēts un ieprogrammēts. Tā turpinās līdz brīdim, kad uz Zemes ierodas neparasts robots Ieva. Lai cik sarežģīts nebūtu abu attiecību sākums, drīz vien Vall-e seko līdzi Ievai aizraujošā kosmiskā ceļojumā pāri visai galaktikai, lai atrastu savas dzīves īsto aicinājumu.

TV3 piedāvājums skolēnu brīvlaikam29.oktobrī 21:00 - Lielās mammas māja 2 (Big mommas house 2)
Jau otro reizi savas karjeras laikā visveiklākais FIB aģents ir spiests pamatīgi nomaskēties un uzdoties par Lielo mammu – ārkārtīgi resnu un apskaužami enerģisku kundzīti. Šoreiz Malkolmam Tērneram jāatmasko datoru ģēnijs, kurš ieguvis pieeju valdības slepenajiem dokumentiem un plāno to pārdot teroristiem. Lielās mammas veidolā Tērners sāk strādāt pie hakera sievas par bērnu auklīti. Vai šādā izskatā viņam ir cerības iepatikties darba devējai - īstai sapņu sievietei?!

30.oktobrī 20:40 - šova Mūsu Zelta dziesma otrais pusfināls
Šajā vakarā izšķirsies dziesmu liktenis – kurām būs lemts nonākt šova lielajā finālā, lai cīnītos par Zelta dziesmas titulu? Solās būt skanīgs nedēļas noslēgums visai ģimenei!

Baudiet skolēnu brīvlaiku veselu nedēļu no 24.oktobra kopā ar TV3 sarūpēto programmu!
Prieks kopā būt!

 

Prieks kopā būt