TV3 interneta portāls

Skatīt visu programmu
  • www.tvplay.lv

    TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

    Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

    Lasīt tālāk...

Jaunumi

TV3 ir mīlētākā televīzija Latvijā!

TV3 ir mīlētākā televīzija Latvijā!2011. gada 29.septembrī. Šodien jau septīto reizi vēsturē tika noskaidrots Latvijas mīlētāko zīmolu TOP 50. Svinīgās ceremonijas laikā tika paziņoti pirmo desmit vietu ieguvēji un TV3 šogad iekļuvis šī topa godpilnajā devītajā vietā. Tas liecina, ka TV3 ir mīlētākais televīzijas kanāls Latvijā! Pirmajā vietā ierindojas google, otro vietu ieņem inbox.lv un trešā vieta piešķirta Maxima. TV3 arī turpmāk sniegs labāko saviem skatītājiem!

Par panākumu atslēgu

TV3 Latvia ģenerāldirektore Baiba Zūzena ir priecīga par augsto novērtējumu un atklāj vairāk par panākumu atslēgu: „Pētījuma rezultāti apstiprina skatīšanās datus – TV3 ir līderis Latvijas televīzijas tirgū un tā ir pirmā izvēle skatītājam. Domāju, ka panākumu atslēga ir spēja kombinēt spēcīgu programmu ar veiksmīgu marketinga komunikāciju. Mūsu komandai ir izdevies izveidot plašai auditorijai interesantu un augsti kvalitatīvu raidījumu programmu, piedāvājot gan vietēji veidotus informatīvus un izklaidējošus raidījumus, gan arī labāko no citās valstīs ražotā. Ticams, ka liela nozīme ir mūsu informatīvo raidījumu blokam – skatītājs novērtē, ka vienmēr esam vienkāršā cilvēka pusē, un, ka jebkuru informāciju pasniedzam skaidri, saprotami un politiski neitrāli. Ticams, ka arī video portāla www.tv3play.lv attīstība devusi ieguldījumu TV3 zīmola vērtējumā.”

Kā nosaka mīlētākos?

Zīmolu pētījumu veicis žurnāls Kapitāls sadarbībā ar pētījumu centru TNS Latvia, aptaujājot vairāk nekā 1000 Latvijas iedzīvotājus. Tāpat kā iepriekšējos gados, Mīlētāko Zīmolu noteikšanai izmantota starptautiski atzīta un jau 30 pasaules valstīs pielietota metodoloģija DDB Brand Capital. Latvijā mīlētākie zīmoli šogad tika noteikti, pētot patērētāju attiecības ar 439 Latvijā sastopamiem zīmoliem, tāpat zīmoli tika vērtēti piecās tēla kategorijās - unikalitāte, kvalitāte, izdevīgums, asociēšana un apspriešana.

Esiet arī turpmāk kopā ar Latvijas mīlētāko televīzijas kanālu TV3
Prieks kopā būt!

 

Prieks kopā būt