TV3 interneta portāls

Skatīt visu programmu
  • www.tvplay.lv

    TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

    Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

    Lasīt tālāk...

Citi MTG portāli

Raidījums "Pirmoreiz ārzemēs" turpinās! Piesakies, ja neesi nekur bijis!

Raidījums "Pirmoreiz ārzemēs" turpinās! Piesakies, ja neesi nekur bijis!

Sapņo par ārzemju ceļojumu? Tev nekad nav sanācis izbraukt ārpus mūsu valsts robežām vai pabūts tikai Lietuvā, Igaunijā? Piesakies savam pirmajam ārzemju ceļojumam un iespējams jau pavisam drīz tieši Tu dosies savā lielākajā piedzīvojumā!

Brauksim?

 
Brīvības svētku lēcieni!
 
Piesakieties raidījumam Suns meklē mājas!

TV3 un SMScredit.lv aicina Tevi un Tavu ģimeni pieteikties jaunā televīzijas projektā "Suns meklē mājas".

Aizpildi anketu, un tiec pie jauna četrkājainā drauga!

Projekts tapis pateicoties

Ik dienu jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 Latvijas dzīvnieku patversmēs esoši suņi un kaķi. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties. TV3 un SMScredit.lv vēlas aicināt pieteikties visas Latvijā dzīvojošās ģimenes, kuras ir pārliecinātas, ka vēlas uzņemties rūpes par četrkājainu draugu – suni no patversmes. Aizpildiet pieteikuma anketu jau tagad gaidiet jauno raidījumu jau drīzumā kanālā TV3!

TV3 un SMScredit.lv vēlas pievērst sabiedrības uzmanību situācijai Latvijas patversmēs un mudina cilvēkus uzņemties atbildību par dzīvniekiem tajās. TV3 aicina atsaukties visas Latvijas ģimenes, kuras ir gatavas uzņemties rūpes par suni no patversmes, un pieteikties jaunam televīzijas projektam "Suns meklē mājas". Svarīgākais nosacījums - ģimene vēlas pieņemt iemītnieku, veltīt savu laiku pastaigām un rūpēm par viņu. Pareizo izvēli palīdzēs veikt raidījumā "Suns meklē mājas" pieaicinātie speciālisti, kuri ar dažādu uzdevumu un piedzīvojumu palīdzību saimniekiem palīdzēs iepazīt suņus, izprast to raksturu un uzvedību. Piesakieties raidījumam "Suns meklē mājas", kurā ikvienai Latvijas ģimenei ir iespēja satikt savu sen gaidīto suni!

 
Piesakies erudīcijas spēles Risks 2. sezonai!

Izaicini savu prātu! Ja esi gatavs pārbaudīt savas zināšanas, spēj pieņemt lēmumus, ātri domā un vēlies nopelnīt naudu, tad RISKS ir domāts tieši Tev! Reizēm, daudz svarīgāk par atbildi ir uzdot pareizo jautājumu!

Strauji tuvojas TV3 erudīcijas spēles Risks 2.sezona!

Spēlei tiek aicināti pieteikties jauni, gudri un veikli dalībnieki, kas būtu gatavi pārspēt pirmās sezonas čempionus! Ja vēlieties riskēt un pārbaudīt savas zināšanas, aizpildiet anketu!

Uzdevums - sakrāt pēc iespējas lielāku naudas summu!

Piesakies spēlei | Spēles noteikumi | Uzzini vairāk par pašu spēli... | Konkurss

Aizpildi anketu!

 
Izdari izvēli!

Pirmo reizi TV3 vēsturē tiek veikts eksperiments, ļaujot skatītājiem izvēlēties, kuru no diviem raidījumiem turpmāk vēlētos redzēt televīzijas ekrānos. Pirmajās divās septembra nedēļās pirmizrādi piedzīvos divi dažādi raidījumi – "Pirmoreiz ārzemēs" un "Garšu mednieki". Pēc abu raidījumu noskatīšanās TV3 un TVPlay skatītāji tiek aicināti izteikt viedokli par raidījumiem!

 

Prieks kopā būt