TV3 interneta portāls

 • www.tvplay.lv

  TV3 Ziņas un Bez tabu internetā

  Katru dienu iemīļotās pārraides vari skatīties arī interneta tiešraidē! TVPlay mobilajās aplikācijās!

  Lasīt tālāk...
 • www.tvplay.lv

  Skaties Viņas melo labāk ātrāk!

  Jaunākās sērijas internetā skaties jau no 16:10! Datorā vai mobilajā telefonā vai planšetē - kā tev ērtāk.

  Lasīt tālāk...

Citi MTG portāli

Piesakies savam sapņu ceļojumam!
Piesakies savam sapņu ceļojumam!

Tas, ka mūsu draugu sociālo tīklu galerijas ir pilnas ar ceļojumu bildēm, nebūt nenozīmē, ka to dara visi. Tieši tāpēc mums nepieciešama Tava palīdzību - vai vari mums ieteikt kādu, kurš NEKAD nav bijis ārpus Latvijas, bet ļoti vēlas to piepildīt?

Varbūt tas esi Tu? Mēs vēlamies kādam no jums palīdzēt aizbraukt ceļojumā!

Apsēdies, padomā un līdz 6. jūnijam piesaki sevi vai savu draugu zemāk esošajā anketā. Iespējams, tieši šeit atrodams sākums sapņu ceļojumam!

Brauksim?

Piesakies šovam!

Vārds, uzvārds*
Vecums*
Dzīvesvietas adrese*
Kontakttālrunis*
E-pasta adrese*
Pieteicēja vārds uzvārds
* Obligātais lauks

 
Brīvības svētku lēcieni!
 
Piesakieties raidījumam Suns meklē mājas!

TV3 un SMScredit.lv aicina Tevi un Tavu ģimeni pieteikties jaunā televīzijas projektā "Suns meklē mājas".

Aizpildi anketu, un tiec pie jauna četrkājainā drauga!

Projekts tapis pateicoties

Ik dienu jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 Latvijas dzīvnieku patversmēs esoši suņi un kaķi. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties. TV3 un SMScredit.lv vēlas aicināt pieteikties visas Latvijā dzīvojošās ģimenes, kuras ir pārliecinātas, ka vēlas uzņemties rūpes par četrkājainu draugu – suni no patversmes. Aizpildiet pieteikuma anketu jau tagad gaidiet jauno raidījumu jau drīzumā kanālā TV3!

TV3 un SMScredit.lv vēlas pievērst sabiedrības uzmanību situācijai Latvijas patversmēs un mudina cilvēkus uzņemties atbildību par dzīvniekiem tajās. TV3 aicina atsaukties visas Latvijas ģimenes, kuras ir gatavas uzņemties rūpes par suni no patversmes, un pieteikties jaunam televīzijas projektam "Suns meklē mājas". Svarīgākais nosacījums - ģimene vēlas pieņemt iemītnieku, veltīt savu laiku pastaigām un rūpēm par viņu. Pareizo izvēli palīdzēs veikt raidījumā "Suns meklē mājas" pieaicinātie speciālisti, kuri ar dažādu uzdevumu un piedzīvojumu palīdzību saimniekiem palīdzēs iepazīt suņus, izprast to raksturu un uzvedību. Piesakieties raidījumam "Suns meklē mājas", kurā ikvienai Latvijas ģimenei ir iespēja satikt savu sen gaidīto suni!

 
Piesakies jaunajai TV3 erudīcijas spēlei Risks!

Izaicini savu prātu! Ja esi gatavs pārbaudīt savas zināšanas, spēj pieņemt lēmumus, ātri domā un vēlies nopelnīt naudu, tad RISKS ir domāts tieši Tev! Reizēm, daudz svarīgāk par atbildi ir uzdot pareizo jautājumu!

Beidzot arī Latvijā!

No 15. septembra TV3 būs skatāma erudīcijas spēle „Risks”, kas pasaulē jau vairāk kā 30.gadus zināma ar nosaukumo „Jeopardy” un šo gadu garumā ieguvusi vairākas Emmy balvas.

Uzdevums - sakrāt pēc iespējas lielāku naudas summu!

Uzzini vairāk par pašu spēli...

Aizpildi anketu!

 
Izdari izvēli!

Teksts par to, kādēļ jākomentē, kas tas ir utml. Teksts par to, kādēļ jākomentē, kas tas ir utml. Teksts par to, kādēļ jākomentē, kas tas ir utml. Teksts par to, kādēļ jākomentē, kas tas ir utml. Teksts par to, kādēļ jākomentē, kas tas ir utml. Teksts par to, kādēļ jākomentē, kas tas ir utml. Teksts par to, kādēļ jākomentē, kas tas ir utml. Teksts par to,kādēļ jākomentē, kas tas ir utml. Teksts par to, kādēļ jākomentē, kas tas ir utml. Teksts par to, kādēļ jākomentē, kas tas ir utml.

 
Vairāk...

Prieks kopā būt

Prieks kopā būt

XXX